Chcielibyśmy Cię zaprosić do poznania naszego fantastycznego zespołu lekarzy i personelu medycznego w Centrum Stomatologicznym w Toruniu.

Przekonaj się, kto stoi za naszym sukcesem i opieką nad Twoim zdrowiem jamy ustnej. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi niezwykłymi specjalistami!
Dr Jakubiak - Berndt
Lekarz stomatolog

Specjalista periodontologii i stomatologii zachowawczej. Ukończyła Uniwersytet Medycyny w Łodzi. Specjalista periodontologii wieloletnim doświadczeniem a także specjalista z zakresu stomatologii zachowawczej. Od podstaw zorganizowała Klinikę Periodontologii w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej przy ul. Przedzamcze w Toruniu, której przez wiele lat byłą kierownikiem. Posiada akredytację Ministerstwa Zdrowia do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie periodontologii. Obecnie jest właścicielem Centrum Implantologii i Chorób Przyzębia w Toruniu, gdzie pracuje z wysoko wykwalifikowanym zespołem lekarzy.
Dr Barbara Dłużewska - Duda
Lekarz dentysta

Specjalista periodontologii Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2006 roku. Tytuł specjalisty periodontologa uzyskała w 2020 roku po 4letnim szkoleniu specjalizacyjnym. Członek Polskiego Towarzystwa Priodontologicznego. Uczestnik wielu kursów i szkoleń. W centrum, poza periodontologią i leczeniem chorób błon śluzowych jamy ustnej zajmuję się kompleksowym leczeniem pacjentów, stomatologią estetyczną oraz leczeniem odtwórczym protetycznym, z powodzeniem przywracając uśmiechy w nawet najtrudniejszych waunkach protetycznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem.
Dr Przemysław Rzadkowalski

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Pasjonat chirurgii stomatologicznej – aktualnie w trakcie realizacji programu specjalizacji z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Zorientowany na leczenie według standardów nowoczesnej stomatologii, nieustannie doskonali umiejętności na licznych szkoleniach. W trakcie wizyty dba o swobodną atmosferę uwzględniając indywidualne potrzeby pacjenta.
Dyplomowana higienistka Jolanta Balcerowicz
Dyplomowana higienistka Maria Woźniak
Asystentka stomatologiczna Małgorzata Gulewska
Menadżer zespołu Ewelina Makowska
Rejestratorka Aleksandra Raczkowska
Rejestratorka Marika Pupkowska